Deszcz,śnieg, pocenie się i Volume Hair Plus ?

Jak radzić sobie z zagęszczonymi włosami Volume Hair Plus podczas ciężkich warunków atmosferycznych?

Łatwo odczuć, że wielkimi krokami zbliża się zima. Oznacza to zimno i deszcz, czasami śnieg i lód. Dla niektórych samo słowo śnieg i lód od razu wywołuje uśmiech na twarzy bo kojarzy się z dobrą zabawą oraz adrenaliną podczas uprawiania sportów zimowych. Volume Hair Plus nadaje objętość Twoim włosom zarówno opalając się na dzikiej plaży jak i uprawiając sporty zimowe.

Stosując Volume Hair Plus pamiętaj aby zabezpieczyć powłokę sprayu dobrym lakierem do włosów, najlepiej wodoodpornym. Volume Hair Plus stanie się dzięki temu bardziej odporny na czynniki atmosferyczne takie jak deszcz i śnieg.

Musisz pamiętać, że preparat jest zmywalny za pomocą wody i szamponu do włosów, efekt utrzymuje się do następnego mycia włosów.
Jeśli po aplikacji sprayu zastosujesz lakier do włosów wtedy deszcz, śnieg czy też pocenie się, nie będzie stanowiło problemu dla Twojej idealnej fryzury z Volume Hair Plus.
Musisz jednak zachować rozsądek, przy mocniejszym deszczu przyda się parasol.

Czapka i Volume Hair Plus

Podczas zimy lubimy nosić na głowie ciepłe nakrycie. W końcu to właśnie przez głowę tracimy najwięcej ciepła. Ubieramy więc czapki, szale, kaptur w kurtce czy płaszczu również sprawdza się znakomicie w czasie wiatru i deszczu zimowymi wieczorami. Jeśli jeździsz na nartach czy snowboardzie koniecznie musisz pamiętać o kasku. Niezależnie od rodzaju nakrycia głowy, poprzez kontakt z włosami wpływa na ułożenie Twojej fryzury.
Lakier do włosów zabezpieczy powłokę Volume Hair Plus, spray nie pobrudzi Twojej czapki.

A co w przypadku gdy będzie padać śnieg a ja nie będę mieć nakrycia głowy ?

Ponownie, po każdym zabiegu Volume Hair Plus stosuj lakier co włosów, możesz wtedy czuć się bezpiecznie i pewnie siebie. Dobry lakier zabezpieczy powłokę sprayu.

Sporty zimowe, pocenie się i Volume Hair Plus ?

Jeśli zastosujesz się dokładnie do instrukcji stosowania oraz użyjesz wodoodpornego lakieru do włosów
po ukończonym zabiegu Volume Hair Plus, powłoka sprayu utrzyma się na włosach a Twoje włosy nadal będą się świetnie prezentować. Niezależnie czy jeździsz na nartach, snowboardzie i łyżwach.
Formuła sprayu utrzymuje się na włosach mimo pocenia, oczywiście musisz mieć też na uwadze że spray jest zmywalny wodą, ekstremalne pocenie się może sprawić wymywanie.

Zachowaj zdrowy rozsądek

Nie zalecamy pływania w basenie, wchodzenia do sauny czy też tarzania się w śniegu. Natomiast na co dzień, w pracy, na ważnym spotkaniu, do zdjęcia, na łyżwach czy też na weselu najlepszej przyjaciółki możesz być pewna idealnej fryzury.

PS.

Przed wejściem do basenu umyj dokładnie włosy tak aby usunąć całą powłokę preparatu.
Gdy już skończysz pływać użyj ponownie Volume Hair Plus, masz go aż 250ml!