Wypadanie włosów i palenie papierosów

Palenie papierosów i wypadanie włosów.

Gdy zastanawiasz się czemu nagle zaczynasz tracić włosy, bądź dlaczego są one cienkie i osłabione, w pierwszej kolejności weź pod uwagę swoje własne nawyki i codzienne rutyny.
Utrata włosów może być bezpośrednio związana z Twoim złym nawykiem.

Skóra i włosy a palenie papierosów:

Palenie papierosów oraz tytoniu wpływa na wiele procesów zachodzących w naszym organizmie. Substancje zawarte w dymie tytoniowym mają działanie zwężające naczynia krwionośne w skórze. W wyniku tego, przepływ krwi się zmniejsza a to jest niezdrowe i niebezpieczne!
Minerały oraz składniki odżywcze potrzebne przez komórki naszej skóry nie są poprawnie rozprowadzane w naszym
organizmie. W rezultacie palacze bardzo często mają gorszą kondycję oraz kolor skóry szczególnie na twarzy niż osoby które nie palą.

Podczas palenia papierosów, mieszki włosów otoczone komórkami skóry nie otrzymują wystarczającej ilości tlenu i substancji odżywczych. Gdy nie dostają wystarczającej ilości składników odżywczych do prawidłowego funkcjonowania obumierają szybciej.

Efekty pośrednie palenia papierosów oraz tytoniu

Oprócz zwężenia naczyń krwionośnych, palenie papierosów
powoduje również inne dolegliwości, te z kolei mogą doprowadzić do utraty włosów. W zdrowym ciele wszystko jest bardziej zrównoważone, w tym również wzrost włosów. Palacze oprócz większych problemów z wypadaniem włosów mają coraz częściej problemy z siwymi włosami. Można wyciągnąć wniosek, że palenie sprawia, że włosy szybciej się starzeją.

Volume Hair Plus – rozwiązanie dla łysiejących palaczy

Jeśli Twoja silna wola nie pozwala Ci na rzucenie złego nałogu ozacza to, że nie jesteś w stanie wyeliminować rzeczywistej przyczyny Twojego wypadania włosów czy też ich osłabienia.
Natomiast kupując Volume Hair Plus możesz w każdej chwili zakamuflować rzadkie, cienkie i przerzedzone włosy.
Formuła z tysiącami sztucznych mikrowłókien skutecznie zamaskuje przerzedzenia i łysinę abyś mógł czuć się pewnie siebie. Mikrowłókna zawarte w sprayu do zagęszczania włosów Volume Hair Plus podczas suszenia sprawią, że włosy staną się optycznie grubsze. Spray zagęszczający włosy Volume Hair Plus to idealne rozwiązanie dla osób chcących zamaskować siwe włosy czy też odrosty.